Özel Kurye

Özel Kurye Hizmeti Hakkında Bilgilendirme Sayfası

KuryeMAN Özel Kurye Hizmeti Hakkında Bilgilendirme Sayfası


ANKARA’DA ÖZEL KURYE HİZMETİ

KuryeMan, tecrübeli ekibiyle, Ankara içi, tüm özel kurye gönderileriniz için, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ankara içerisinde, taşınmasını istediğiniz, değerli ve acil değeri olan ürünleriniz, adresinizden teslim alınmakta ve istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Üstelik bu işlemleri 45 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirerek, zaman kaybetmenizi de önlemektedir.

Ankara içi özel kargo hizmetleri 7 gün 24 saat, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusunda, gerçekleştirilmektedir. Özel paketleme seçenekleriyle, Ankara’nın her yerine, en hızlı ve garantili teslimatı sunan firmamız, her türlü özel gönderiniz için çözüm üretmektedir. Bunu yaparken de, müşteri memnuniyetine yönelik politikası ve en uygun fiyat yapısına paralel olarak, bütçenizi sarsmadan, teslimatlarını tamamlamaktadır.

ÖZEL KURYENİZİ TAKİP EDİN

KuryeMAN bünyesinde, 7 gün 24 saat sunulan, özel kurye hizmeti ile ilgili tüm bilgileri rahatlıkla takip edebileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır. Bu kapsamda, özel kurye sahibi ve teslimatın yapılacağı alıcılar, e-posta ve cep telefonu smsleri yoluyla, gönderinin teslim alındığı adresten, bildirilen adrese teslimatına kadar, tüm kurye işlemleri konusunda, bilgilendirilmektedir. Bu uygulamalar, kuryelerde bulunan özel takip sistemleri ile gerçekleştirilmektedir.

Özle kurye takip sistem uygulamaları sayesinde, özel kuryedeki gönderinizin durumunu merak etmek zorunda kalmayacak ve gönderi taşıma sürecinin ne kadar sürede gerçekleştirildiğini takip etme imkânına sahip olacaksınız.


ÖZEL KURYE HİZMETİ
Bazı zamanlar öyle gönderiler olur ki, gerek güvenlik açısından, gerekse, gönderinin muhafaza koşullarının, özel şartlar gerektirmesinden dolayı, standart olarak uygulanan kurye tarifelerini kullanmak mümkün olmaz. Önemli ve acil, çoğu zaman da değerli ürünler içeren bu gönderiler için, özel kurye hizmeti ile gönderim hizmeti geliştirilmiştir.
KuryeMAN, müşterilerin bu ihtiyaçları doğrultusunda, sunduğu özel kurye hizmeti ile en güvenli ve hızlı şekilde, konusunda uzman ve eğitimli kuryeleriyle, değerli ve önemli evraklarınızı adreslerine ulaştırmaktadır.

Özel kurye hizmeti ile biyolojik, maddi ya da manevi vb. değer taşıyan ve sizin için değerli olan her türlü ürün, ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun, adresinizden teslim alınır ve belirtilen adrese teslimatı gerçekleştirilir.

Özel kurye kapsamındaki ürünler, taşınması ve depolanması özel hassasiyet gerektiren ürünleri kapsamaktadır. Bu gönderilerin, farklı özellikler taşımaları nedeniyle, diğer kurye hizmetlerinden farklı olarak, özel kurallar çerçevesinde taşınması gerekmektedir.
Genel itibariye, özel kurye hizmet uygulamaları dâhilinde, canlı hayvan, çabuk bozulabilecek gıda maddeleri, para, altın, elmas, gümüş vb. değerli taş ve mücevherler, özel üretim saatler, banka ve kredi kartları, kâğıt banknot ve yatırım senetleri gibi ürünlerin taşınması mümkündür.

Firmamız, müşterilerin özel kargo gönderileri için, kargonun fiziksel özellikleri, ağırlığı ve boyutu, taşınan canlı hayvan ise yiyecek ve su ihtiyaçları, ısı koruma özellikleri vb. tüm hizmetleri, büyük bir özenle ve en kapsamlı ve kaliteli şekilde sunmaktadır. Özellikle, çok acil kargo kapsamında işlem gören, bozulabilir et ve diğer gıda ürünleri, çiçek ve diğer bitkiler için, ekstra özen gösterilerek, gönderi taşıma işlemi tamamlanmaktadır. Ayrıca, tehlikeli madde kapsamında olmayan, fakat kimyasal özellikli sıvı içeren ürünlerin taşınmasında da, özel paketleme ve taşıma ekipmanları kullanılmaktadır.

Özel kurye gönderileriniz, fiziksel koşullara dayanıklı nitelikte olan, kutu ve ambalajlarda muhafaza edilerek, belirtilen alıcı teslimat adresine kadar, tam güvenlikle koruma altına alınarak taşınmaktadır.

Özel kuryeye konu olan ürünler, içeriği belli olmayacak şekilde paketlenmektedir. Paketler, yırtılma ve darbelere karşı, dayanıklı olarak geliştirilen, özel kilit ve mühürlerle kapatılmaktadır. Özel kargo ürünlerinin üzerinde, özel kargo olduğuna dair, bir işaret belirtilmemekte, normal kargo etiketleri uygulanmaktadır. Bu uygulama, güvenlik açısından, bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, kargo içeriğine dair bir bilgi ya da açıklama da içermeyen gönderi türleridir.
KuryeMan, izlediği müşteri memnuniyeti politikasına paralel olarak, özel kargo gönderileriniz için, eğitimli ve güvenilir kuryeleri ile teslimatın başından sonuna kadar, kaliteli ve hızlı teslimat çözümleri ile yanınızdadır.