Özel Kurye Taşıması

Özel Kurye Taşıması

Kişiye Özel Kurye Hizmetimiz İle Gönderileriniz Bizimle Hızlı Ulaşır

Bu zamana kadar ki kurye firmalarından aldığınız hizmetleri bir kenara bırakın. Size özel kurye hizmetimiz ile mesai saati içinde ve dışında hiç fark etmez, 7/24 gönderilerinizi sizden alıyor ve adrese ulaştırıyoruz. Sunmuş olduğumuz özel kurye hizmeti için kimi zaman arabalı kurye ekibimizi yönlendiriyoruz, kimi zamanda motorlu kurye ekibimizi size yönlendiriyoruz. Saatin kaç olduğu ya da gönderinin boyutu ve ebadı hiç mühim değil. Göndermek istediğiniz dosya, paket, evrak ya da koli ve paket gibi tüm gönderilerinizi çağrı merkezimizi arayarak mesafeye göre en kısa sürede ulaştırıyoruz. Adresinize 30 dakikada gelen çalışanımız anında adrese teslim etmek koşulu ile sevkiyata başlamaktadır.

Hızlı Hizmet Ve Güvenli Gönderi

Gönderilerin zamanında adrese ulaşması gerektiği gibi sorunsuz ve hasarsız adrese ulaşması da bir o kadar önemlidir. Bu konuda çalışanlarımız azami dikkatli olup hızlı ve sorunsuz teslimat hizmeti sunmaktadır. Masadan masaya gönderi hizmetimizden yararlanmak isterseniz çağrı merkezimizden bir ulaşmanız yeterlidir. Size özel kurye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için telefonun karşısında ki arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Gönderi sahibi ve karşı taraftan teslim alacak kişi için gönderinin zamanında ve sorunsuz şekilde ulaşması önemlidir. Bu konuda tüm kurye ekibimiz ile özenle sahada yer alarak taleplerinizi karşılamaktayız. Şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderilerinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Havalimanına ulaşmasını istediğiniz gönderilerinizde çalışanlarımız paketi ya da gönderi yapılacak dosyayı sizden alarak ilgili havayolu kargo firmasına teslimatı kısa sürede sağlamaktadır. Bu sayede yerinizden kalkmaya lüzum olmadan gönderinizin şehir dışına birkaç saatte ulaşmasını keyifle takip edebilirsiniz.

Tek Telefon İle Gönderileriniz Adrese Teslim Edilmekte

Çağrı merkezimizde taleplerinizi alan çalışanımız sizden gelecek olan talep doğrultusunda en uygun kurye ekibimizi adresinize yönlendirmektedir. Kimi zaman bu motorlu kurye ekibimiz olurken, kimiz zamanda arabalı kurye ekibimiz olmaktadır. Tüm bu hizmet çeşitlerimizin tek amacı siz değerli müşterilerimize hızlı ve zamanında teslimat yapmaktır. Bunun için kurye talep ettiğinizde birçok alternatif göz önüne getirilerek güzergâh planlaması yapılmaktadır. Trafiğin olduğu bölge dikkate alınarak ya da motorlu kurye ekibimiz adresinize gelir ve gönderiyi trafiğe takılmadan sizden teslim alır ve adrese ulaştırır. Daha büyük gönderiler içinde çağrı merkezimizde ki çalışanımız ile yapacağınız görüşmede adresinize arabalı kurye ekibimiz ulaştırılmaktadır

İşinde uzman olan kurye ekibimizde ki tüm çalışanlar yolları ve güzergahları çok iyi bildikleri için ve anında adresinize çıktıkları için en geç 30 dakika içinde gönderinizi sizden almaktadırlar. Detaylı bilgi için ve fiyatlandırma için çağrı merkezimizi arayarak detayları öğrenebilirsiniz. Kişiye özel kurye hizmetimiz ile keyifle gönderinizin adrese ulaşmasını izleyeceksiniz.

Konuya bir yorum bırak

Your email address will not be published.

kurye