Dergi ve Gazete Dağıtım Hizmeti

Dergi ve Gazete Dağıtım Hizmeti

KuryeMAN Dergi Gazete Dağıtım Hizmeti

Dağıtım hizmetlerimizden biri olan dergi ve gazete dağıtım hizmeti KuryeMAN ayrıcalıkları ile sunuluyor.


Dergi ve Gazete Dağıtım Hizmetinde Firmamız KuryeMAN’ın Farkını Yaşayın!

Teknoloji çağı içinde olsak da dergi ve gazetelerin orijinalini, ele alıp okumak bambaşka bir his verir kişiye. Pek çok kişi bu özellikten gerçekten vazgeçemez duruma gelmiştir. Dergiyi ve gazeteyi eline alıp, çayını demleyip rahat bir koltuğa alıp evire çevire katlaya düzelte bir gazete ve dergiyi okumak bambaşka bir haz verir kişilere.
Dergi ve gazete dediğimizde çok fazla çeşit ve çok fazla firma söz konusu olmaktadır. Kişiler özellikle de birden fazla dergiye abone ise ya da birden fazla gazeteyi takip ediyorsa, hepsini tek tek bayilerden gidip almak son derece zordur.

Zaten pek çok firma da artık okurlarına abonelik sonucu eve kadar ulaştırmaktadır dergi ve gazeteyi. Peki, sorunsuz bir şekilde, tüm gazetelerin ve de dergilerin hasar görmeden ve de tam zamanında okura ulaşması firmalar için ne derece önemlidir dersek, emininiz ki pek çok kişi son derece önemlidir diye düşünecektir.
Özellikle dakiklik ve hatasız bir şekilde teslim tüm firmalar için çok ciddi bir konudur. Elbette firmalar için olduğu kadar, son tüketici için de ciddi bir önem arz eder bu durum. Dergi ve gazetenin hasar görmüş bir şekilde kişiye teslim edilmesi ne derece doğru olur ve ne derece kabul edilebilir olabilir ki? Kişiler ödeme yaptıkları ve müdavimi oldukları bir derginin hasarlı bir biçimde ellerine ulaşmasına elbette ki tahammül edemezler.

Ya da bir gazetenin zamanından sonra kişiye ulaşması ne ifade edebilir dersek de elbette hiçbir şey ifade etmez. Günlük gazetenin hasarsız bir biçimde ve tam zamanında ulaşması gerekmektedir ilgili kişilere. Firmalar bu son derece önemli olan konu başlıklarının yerine getirilmesine özellik ile dikkat ederler. Peki, sizlere bu hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirecek bir firma olduğunu söylesek ve bu firmanın kalite anlayışı ve kusursuz hizmeti ile sizleri dergi ve gazete dağıtımında memnun edeceğini söylesek, eminiz ki son derece merak edersiniz. Bu firma KuryeMAN’dan başkası değil.

Firmamız dergi ve gazete dağıtımı hizmetinde son derece köklü ve kendisini kanıtlamış en önemli firmalardan bir tanesidir. Eksiksiz iş anlayışı ve zamanında teslim özellikleri ile güvenilirliği de birleştirince sizlere kusursuz bir firma çıkmaktadır bu konular ile ilgili. O nedenle firmalar artık böyle hizmet veren yerler ile çalışmayı tercih ediyorlar. Dergi ve gazete dağıtımı söz konusu olduğunda firmamız gerçekten yer etmiş ve sesini son derece fazla yerde duyurmuş bir şirket olma özelliği taşır.

Gazete ve dergi dağıtımı denilince az evvel de belirtmiş olduğum gibi en önemli unsurlardan sadece bir tanesi ancak en dikkat edilmesi gereken konu başlığı elbette ki zamanında teslim oluyor. Firmamız sizlere zamanında teslimin sözünü veriyor. Sabahın en erken saatlerinde başlayan dağıtım sadece toplamda iki saatte tamamlanıyor. Sizlerin dergi ve gazeteleri bayilere ulaşmış oluyor. İlk kullanıcılar bayilere gidip satın almak istemeden evvel gazete ve dergiler de raflarda yerlerini almış oluyor. Kişiler sabah kalkıp bayiye uğradıkları zaman da istedikleri dergi ve gazeteye rafta ulaşmış oluyorlar.

Firmalar da elbette bu tarz bir hizmetten son derece memnun kalıyor. Zaten memnuniyet için kesinlikle firmaların ve şirketlerin bir çekincesi olmasın. KuryeAdam firmamız artık bu alanda kendisini kanıtlamış ve pek çok firma tarafından tercih edilen bir kuruluş halini almıştır. Zaten merak edenler için web sitemizde pek çok referansımızı bulmak mümkündür. Sabahın çok erken bir saatinde dağıtıma başlayan firmamız eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ve de tam zamanında dergi ve gazetelerinizi raflardaki yerini almaları için ulaştırır. Eksiksiz ve zamanında bir dağıtım ve teslimat her zaman dergi ve gazete sahipleri için en önemli kriterdir.

Bunu sadece özel firmalar olarak düşünmek de yanlış olabilir çünkü pek çok dernek ve vakıf da gazetelerini ve aylık olarak yayınladıkları pek çok dergiyi abonelerine ya da bağışçılarına iletirler. Bu da yine o kurumlar için son derece hayati bir konudur. Kişiler böyle ciddi bir konuda gecikme ya da bir eksik kabul etmezler. Bu son derece kolay olarak anlaşılabilir bir durumdur aslında. İş yapmak her zaman için ciddiye almak ve görevini eksiksiz ve tam, etkili bir şekilde yerine getirmek demektir.

Köklü ve sistemli çalışan firmalar bunu yerine getirirler. Ve bunu da çok kolay bir biçimde yaparlar. Ancak bazı firmalar çok fazla güvenilir olmayabilir. Bu nedenle gazete ve dergi firmalarının teslimat ve dağıtım konusunda sesini duyurmuş ve yerini sağlamlaştırmış bir firma ile çalışmaları her zaman için en çok önerilen bir konu başlığı olur.

Firmamız sizlere bu konuda büyük bir güvence vermektedir. Sizleri asla yarı yolda bırakmaz ve müşterilerinize karşı mahcup olmanızı engeller. Büyük firmalar için özellik ile dergilerinin ve gazetelerinin eksik gitmesi ya da zamanında yerine ulaşmaması durumu söz konusu bile olamaz.

Bu nedenle de böyle bir sorun ve problemle karşı karşıya kalmak istemeyen tüm firmalar ciddi çalışan ve bu konuda adını duyurmuş bir firma ile çalışmayı tercih ederler. Firmamız da bu konuda gerçek anlamda sesini duyurmuş ve pek çok firma tarafından tercih edilen bir kuruluş olmaktadır. Hayatın hızla aktığı ve şehir ve yaşam yoğunluğunun çok fazla artmış olduğu günümüz toplumunda hata payı ve gecikme olasılığı da bilindiği gibi sıfıra inmektedir.

Artık kişiler ve tüm firmalar gerçek anlamda zaman ile yarışır hale gelmekteler. Zamanın gerisinde kalan firmaların günlük hayat akışına uyum sağlaması mümkün bile değil artık. Bu nedenle firmamızın sizlere sunmuş olduğu sabahın en erken saatlerinde iki saat içinde teslimat yapabilme hizmeti siz zamanı çok değerli olan firmalar için çok önemli bir başlık olmaktadır. Biz de bu işin farkında olan bir kuruluş olarak bu işi son derece ciddiye alıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için sabahın ilk ışıkları ile yola çıkıp dağıtımımızı en kısa sürede tamamlıyoruz. Pek çok kuruluşun dağıtım firmalarını tercih etme sebebi en hızlı ve en güvenli şekilde gereken yerlere ulaştırma hizmetleridir.

Bunları sağlayan pek çok firma var bu dönemlerde. KuryeMAN firmamız bu işin artık ustası olmuş ve kendisini kanıtlamış olan bir kurumdur. Sizler bize güvenerek dergi ve gazetelerinizi teslim ediyorsunuz ve bize düşen de bunları en eksiksiz şekilde ve en kısa süre zarfında yerlerine teslim etmektir. Beklentilerinizi en yüksek düzeyde tutabilirsiniz çünkü bizler artık bu işte kendimizi kanıtlamış ve sistemli ve düzgün çalışan bir kurumuz. Toplamda iki saat içerisinde özel firma, dernek veya vakıfların dergi ve gazetelerini gerekli yerlere düzgün bir şekilde iletiyoruz.

Dergi ve gazeteler hayatımızın birer parçası, özellikle de gazeteler günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Modern yaşamda özellik ile de büyük kentlerde gazete olmazsa olmaz bir araçtır denebilir. Bu nedenle de bu kadar önemli bir parçanın eksik ya da zamanının dışında ele geçiyor olması kabul edilemez bir durumdur. Düşünün ki bir medya ajansında çalışıyorsunuz.

Medya şirketleri ve halkla ilişkiler ajansları dergi ve gazete yoğunluğunun ve akışının çok fazla olduğu yerlerdir. Gazeteler günlük olarak takip edilir ve haberler kontrol edilir. Tüm gazeteler ve sektörel dergiler satın alınır, tüm dergi ve gazetelere abone olunmaktadır. Böyle bir şirkette gazetelerin ve dergilerin zamanında ve de eksiksiz teslim ediliyor olması hayati önem taşımaktadır.

Yaptıkları işler doğrudan gazete ve dergilerle ilgili olan firmalara gönderim her zaman için en önemli konu olmaktadır. Bu yerlere dağıtım ve teslimat her zaman diğer yerlerden çok daha öncelikli ve çok daha önemli olmaktadır. Dergi ve gazete şirketleri de bu konunun farkındadırlar. O nedenle bu yerlere yapılan gönderim ve teslimatlarda normalden çok daha fazla dikkatli olmak gerekmektedir. İş saati başlamadan evvel olabildiğince en erken şekilde firmalara bu dergi ve gazetelerin ulaştırılması son derece önemli olur.

Firmamız bu konunun bilincinde olan bir kuruluş olduğu için bu konuda herhangi bir problem veya sorun ile karşılaşmazsınız. Beklenmedik sebeplerden oluşabilecek nadir gecikmelerde zaten tarafınızla iletişim kurulacaktır. Bu konuda içiniz rahat olabilir ve bize güvenebilirsiniz. Firmamızın kalite politikaları ve güven konusunda çok dikkatli ve sistematik bir çalışma sistemi söz konusudur. Bu da teslimat ve dağıtımlarda zamanında ulaştırma konusunda çok ciddi bir şekilde fayda sağlamaktadır. Dergi ve gazetelerin abonelerinize ulaşması konusunda kesinlikle firmamıza güvenebilirsiniz. Gazete ve dergileri son dönemlerde bayiden gidip satın almak yerine, pek çok kişi artık abonelik sistemine geçmiş durumdadır.

Kişiler seçtikleri dergi ve gazetenin evlerine kadar gelmesini ve zamandan tasarruf edebilmeyi istiyorlar. Bu nedenle de pek çok dergi ve gazete firması abonelik sistemi ile çalışıyor artık. Okurlarına dergilerini ve gazetelerini evlerine kadar ulaştırıyorlar. Zaman kazanımı artık günümüz modern insanları için son derece önemli bir faktördür. Hobi olarak aldığı dergiler için dışarı çıkıp bayi bayi dolaşıp onu aramayı istemiyor kişiler. Zaman kazanmak için bu dergilere abone olup kapılarına kadar gelmesini bekliyor artık kişiler. Bu isteklerinde son derece haklı oldukları da bir gerçektir.

Yoğun iş yaşamı ve modern kentlerdeki pek çok stresli işleyişin ardından kişiler evlerinde keyif yapmak ve önlerine kadar gelen imkânlardan yararlanmak istiyorlar. Bu son derece doğal bir istektir. Dergi ve gazete firmaları da müşterilerinin bu isteklerini dikkate alarak onların arzu ettikleri gibi dergi ve gazetelerini evlerine kadar göndermeyi tercih ediyorlar. Firmalar bu dağıtım ve gönderimler için elbette ki dağıtım firmaları ile çalışıyorlar. Bu süreci o firmanın takip etmesini ve yerine getirmesini istiyorlar. Bu istekleri yerine getiren ve bunu hakkı ile yapan en önemli firmalardan bir tanesi firmamız KuryeAdam olmaktadır. Firmalar isteklerini yerine getiren ancak bunu gerçekleştirirken de zamanında, eksiksiz ve düzgün bir şekilde yapan dağıtım firmalarını tercih ediyorlar. Firmamız da pek çok güçlü referansı ile bu alandaki en önemli tercihlerden bir tanesi olmaktadır.

Gün geçtikçe etkinliği artmakta ve bu işin adeta ustası konumuna gelmektedir. Pek çok firma tarafından tercih edilen firmamız, dergi ve gazete dağıtımlarını son derece sistemli bir biçimde yürütmektedir. Bu konunun hem dağıtımın yapılmasını isteyen firma açısından hem de dergi ve gazetenin ulaşacağı son tüketici açısından büyük bir önem taşıdığının farkında olan firmamız, dağıtımların son derece dakik yapılması ve eksiksiz bir teslimat için en verimli şekilde çalışmaktadır. Sabahın en erken saatlerinde dağıtıma çıkan yetkililerimiz iki saat içinde dağıtımlarını bitirmiş olurlar.

Abonelere ve diğer bayilere eksiksiz ve de tam zamanında ulaşmış olan gazete ve dergiler alıcıları ile zamanında buluşmuş olurlar. Dağıtım yetkililerimiz ilgili gazete ve dergileri sabahın en erken saatlerinde dağıtıma çıkarırlar. Son tüketici bayiye gitmeden evvel raflarda yerini almış olur gazete ve dergileri. Kişiler bayiye gidip dergi ve gazetelerinin henüz gelmemiş olduğunu görmekten hoşlanmazlar. Bu durum pek çok şikâyeti de beraberinde getirebilir zaten. Dergi ve gazeteyi gönderen vakıf, dernek veya özel firmalara giden bu şikâyetler de memnuniyetle karşılanmaz. Bu konuya çok fazla dikkat eden firmalar için böyle bir problem ve sorun ile karşı karşıya gelmek hiç de istenen bir şey değildir.

Bu nedenle dağıtım ve teslimatlarda kesinlikle bir aksama ve hata olmaması gerekmektedir. Firmamız bu konu ile özellikle ilgilenen ve dakiklik konusunda bilhassa çalışan bir firmadır. Okurların memnun kalmaları ve dergi gazete sahiplerinin zor durumda kalmaması için dağıtımcı firmanın bu konulara özellik ile eğilmesi ve üstünde durması gerekmektedir. Dağıtımcı firmadan beklenen en önemli unsurlar zaten zamanında, eksiksiz ve güvenilir bir teslimat gerçekleştirmektir.

Bu firmalardan beklenenler öncelikli olarak bu kriterlerdir. Elbette firmanın çalışanlarının istekli olması ve yaptığı işi hakkı ile yapması da bu konuyu fark ettiren bir süreç olacaktır. Firmanın ne kadar iyi ve köklü olması, personelinin de etkinliği ile perçinlenmiş olur. Son tüketici ve bayiler ile iyi ilişkiler geliştirmek ve zamanında olduğu kadar aynı ölçüde de ilgili olmaları doğrultusunda firmanın yerini pekiştirmesi olasıdır. Firmamız bu konuda ciddi ölçüde güvenilir ve istikrarlı bir gelişme gerçekleştirmektedir. Sizlere pek çok şeyi vaat eden ve daha uygun bir şekilde taşıma vaadini de veren bir dağıtımcı firma ile çalışmadan önce dikkatle incelemek gereklidir.

Firmanın ne derece güvenilir ve profesyonel olup olmadığı sizlerin satışlarınızı da doğrudan etkileyecektir. O nedenle bu konuda son derece dikkatli olmak gerekir. Çalışılacak firma sizin bayiler ve tüketiciler önündeki yüzünüz olur. Bu nedenle de kiminle çalıştığınıza dikkat etmek gereklidir. Firmanın teslimat süreleri, sahip olduğu referanslar ve çalıştırdığı personele özellikle dikkat etmek sizler için önemli olacaktır. Bu doğrultuda düşünüldüğünde firmamız, bu konuda en öncü firmalardan bir tanesi olduğu için kıyaslama imkânınız da olacaktır. Özellikle teslimat süresi olarak sadece toplamda iki saat gibi bir süre verilmiş olması da zaten sizlere bir fikir vermiş olur.

Köklü ve işini iyi yapan bir firma ile çalışmak her zaman için sizlere güven veren ve içinizin rahat etmesini sağlayan bir faktör olur. Hem firmaların hem de bireysel tüketicilerin beklentisi her zaman için en üst noktadır. Dağıtımcı şirketin de yapması gereken bu en iyiye yaklaşmaktır. Dergi ve gazete satışı çok ciddi bir orandadır. Özellikle de büyük kentlerde bu oran çok daha fazladır. Durum böyleyken, çok fazla konu hakkında da çok fazla sayıda çeşitli dergi söz konusudur. Bir kişi, ilgi alanına göre dergilerden bir sektörel dergiyi alabilir. Ancak bu derginin çok fazla sayıda benzeri de mevcut olmaktadır. Tek bir sektörü bile ele alsanız, çok sayıda alternatif bulmanız mümkün oluyor.

Bu nedenle pek çok firma aynı konu başlığı için birden fazla dergi ve gazete çıkartabiliyor. Hitap ettiği kesimler genelde benzer olmakla birlikte, bazen de farklı hitap noktaları da olabilir. Firmalar bu nedenle aynı sektör konusu için bile çok fazla sayıda dergi basmak durumunda kalıyorlar. Bu dergilerin de aynı dönemde ve aynı hafta içinde raflarda yerlerini alması gerektiğini düşünürsek, toplu bir şekilde dağıtım firmasına teslimat için verildiğini düşünmek doğru olacaktır.

Firmalar karışıklık olmaması adına da tüm dergi ve gazetelerini aynı dağıtım firmasına teslim ederler. Durum böyle olunca dağıtıma çıkacak çok fazla sayıda dergi ve gazete olduğu da bir diğer gerçektir. Bütün bu dergilerin ve gazetelerin dağıtımını üstlenen dağıtım firması son derece deneyimli, işini iyi yapan ve zamanında tamamlayabilen bir firma olmalıdır. Dağıtım kanalı konusu firmalar için en hayati noktalardan bir tanesi olmaktadır.

Zamanında yetişemeyen teslimatlar hem firma için problemdir, hem de dağıtımı gerçekleştirmeye çalışan dağıtım firması için problemdir. Bu nedenle firmaların işini iyi yapan ve ciddiye alan firmalar ile çalışıyor olması kendileri bakımından da olumlu olacaktır.

Firmamız dakiklik, güvenilirlik ve eksiksiz iş yapma konularında en prestijli firmalardan bir tanesi olmaktadır. Sabahın en erken saatlerinde dağıtıma çıkan firma yetkililerimiz tarafından toplam olarak sadece iki saat içerisinde tüm teslimatlar yerlerine ulaştırılır. Eksik ve hata olmaması bakımından da firmalar kesinlikle emin olabilirler. Bu konuda da gerek firmamız ve gerekse de çalışanlarımız son derece titiz davranırlar.

Teslimatlarınızın eksiksiz ve zamanında yerlerine ulaşabilmesi açısından firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Dergi ve gazetelerinizin zamanında ulaştırılması bakımından en köklü ve en iyi firmalardan bir tanesi olan KuryeAdam firmamız, günden güne sağlamlığını pekiştirmektedir. Sizlerin müşterilerinize en iyi hizmeti verebilmeniz için durmadan çalışan ve etkili sonuçlar üreten firmamız dakiklik konusunda da en büyük özeni göstermektedir. Dergi ve gazete günümüz toplumlarının en büyük bilgi kaynaklarından bir tanesidir.

Her ne kadar teknolojik gelişme ve teknolojik aletler hayatımızın her alanına girmiş olsa da, dergi ve gazetelerin ele alınarak okunması bambaşka bir his vermektedir kişilere. Bu nedenle dergi ve gazete satışları olağan seyrinde devam etmektedir. İlgi ve beklenti bu yönde iken okurların da takip edecekleri çok fazla sayıda dergi ve gazete sayısı oluşmuş durumdadır.

Sektör dergileri, hobi dergileri, günlük gazeteler, yerel gazeteler ve daha pek çok benzeri sayıda gazete ve dergiye ulaşmak mümkün oluyor. Ulaşım imkânları da gün geçtikçe arttığı için artık pek çok yere ve bölgeye gazete ve dergileri ulaştırabiliyorsunuz.

Pek çok okur pek çok bölgede istedikleri dergi ve gazetelerin kendilerine ulaşmasını beklemektedir. Bu nedenle dergi ve gazete firmalarının ulaşım ve dağıtım konusunda ciddi ölçüde dikkatli olmaları gerekmektedir. Pek çok okuru için son derece önem arz eden dergi ve gazetelerini, işini bilen ve iyi yapan firmalara teslim etmeleri gerekmektedir.
Bu nedenle firmamız bu konuda öncü olan firmalardan bir tanesi ve belki de en önemlilerinden biri olduğu için, teslimatlarda bir sıkıntı ve problem yaşanmaz. Aynı zamanda hızlı ve eksiksiz ulaştırma da firmamızın en çok önem verdiği konulardan bir tanesidir. Durum böyle olunca pek çok firmanın ilk tercihlerinden bir tanesi olan kuruluşumuz, bu işin artık ehli olmuş durumdadır.

Sizler de dergi ve gazete teslimatlarınızın zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini istiyor iseniz, firmamız ile en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz. Sizlere gereken hizmeti en kaliteli ve iyi şekilde vermek için çalışan personelimizle, dergi ve gazete dağıtım hizmetinizi yerine getireceğiz.